Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : AB Střelice - 3:4, odehráno 14.04.2024 - detail.
14.04.2024 [Dafi]
V dnešním zápase s AB Střelicemi jsme věděli, že nás nečeká lehký soupeř. Zápas to jednoznačně potvrdil, ale nutno říci, že podle průběhu zápasu by mu spíše slušela remíza. Hold jsme dneska neproměněnými šancemi urazili asi futsalového boha, který nás potrestal v poslední minutě. Od úvodu zápasu se hrál velmi svižný futsal a šance střídali šance. Jako první se podařilo prosadit soupeři, který ve 14. minutě využil sraženou přihrávku na zadní tyč (0:1). My jsme pak dobývali obranu soupeře a vyrovnání přišlo ve 20. minutě Rosťa, který dokončil individuální akci Kaby. Je škoda, že další šance zůstalo nevyužity. To se povedlo až v první minutě poločasu druhého Vojtovi po přihrávce Rosti (2:1). V následujících okamžicích jsme mohli pojistit vedení, ale ne a ne proměnit některou z mnoha šancí. Tak jsme si vykoledovali vyrovnání ve 30. minutě na 2:2. Když pak Martin vybojoval balon na půlce soupeře a důrazem nám zase zajistil vedení (3:2, 34. min.), tak to vypadlo s body z dnešního zápasu velmi dobře. Zejména, když jsme si vytvářeli šance na pojištění vedení, ale ty jsme trestuhodně zahazovali (např. Dada a Ivo). Soupeř sáhl k power-play a po závaru před brankou tři minuty před koncem vyrovnal na 3:3. To však nebylo vše, protože přišla poslední minuta a zbytečné propadnutí v útoku, které soupeř potrestal rozhodující brankou na 3:4. V krátké power-play se nám už vyrovnat nepovedlo. Nutno říci, že prohra mrzí, ale soupeř si za ni šel velmi důraznou hrou, která v kombinaci s naší neproduktivitou byla tím rozhodujícím jazýčkem pro dělbu bodů. Do konce ročníku chybí poslední tři kola, takže nyní musíme doléčit různá zranění a za 14 dní nás čeká tým Gladiators.
07.04.2024 [Dafi]
Dnes nás čekal zápas s týmem Stones, který nám už několikrát v předchozích sezónách pokazil závěrečnou, protože jeho styl nám moc nesedí. Přesto jsme chtěli navázat na výhru z minulého kola a hrát aktivně, i když jsme měli jen tři hráče na střídání. V úvodu jsme si vypracovali několik slibných příležitostí, ale nebyli jsme schopni překovat soupeřova brankaře. O tom, jak je jednoduché vstřelit branku, nám ukázal v 10. min. soupeř, resp. Maďar, který zkušeně zakončil do vlastní branky (0:1). Přesto jsme se opět vrhli do útočení, a mnohokrát už vyrovnání viselo na vlásku. Jenže ve 20. min. přišlo podcenění situace v bránění u lajny a soupeř využil přečíslení k brance na 2:0. Následoval time-out a další vlna šancí na snížení. I když soupeř hrozil z brejků. Do druhého poločasu už jsme nastoupili bez Maďara, který odstoupil pro zranění, a o to s větším odhodláním udělat něco s vývojem zápasu. To se povedlo hned po třech minutách druhého poločasu, kdy po brankách Martina a Iva svítilo na světelné tabuli skóre 2:2. Když pak ve 34. minutě Martin dokonce otočil skóre zápasu na 3:2 pro nás, bylo hned veseleji. I když následně všem přítomným zatrnulo, kdy po nezaviněné strážce si hráč soupeře poranil koleno (přejeme brzké uzdravení). Místo kontroly průběhu hry jsme si po dalších čtyřech minutách vstřelili další vlastní branku (3:3 - Kaba). Přesto jsme chtěli z dnešního zápasu více, než jen bod za remízu. Zejména, když po velmi pěkné kombinanční akci našel Pepa Martina, který ve 44. min. završil hattrick. Soupeř se pokusil více otevřít hru ve snaze o vyrovnání, ale toto potrestala souhra Kaba a Ivo brankou na 5:3 (48. min.). Soupeř ještě zkusil power-play, ale ta se mu moc nevydařila a naopak Martin uzavřel v předposlední minutě skóre zápasu brankou na 6:3. Mohli jsme se tak radovat z další tři bodů do tabulky. Nyní se už musíme pomalu připravit na další neděli, kdy nás čeká tým AB Střelice, který má v posledních zápasech velmi slušnou formu.
Google Kalendář SKL
Vojta: Jak už to tak ve sportu chodí, ne vždy prohraje ten horší. Stejně tak to dopadlo na posledním trenále, kdy s obrovskou dávkou smůly prohrál soutěž o největšího smolíka dozadu Vojta. Na posledním místě však nezůstal sám a podpořil jej tam ještě i stejného skóre dosáhnuvší Michal. Ten tam ovšem narozdíl od Vojty skončil zaslouženě.