Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Gladiators Brno - 5:5, odehráno před 4 dny - detail.
SK Líšeň B : Onyx - 0:6, SK Líšeň B : Svážná - 2:2, odehráno před 4 dny - detail.
05.12.2016 [Adam D]
Na prvý nedeľný zápas Béčka proti Onyxu by sme mali čo najskôr zabudnúť. Výsledok 0:6 hovorí asi za všetko. Začali sme zbrklým zakončením Adama D po aute kde z nasledujúceho protiútoku padol prvý gól do našej siete. Snažili sme sa niečo s našou hrou spraviť ale v útoku sme boli až na pár pološancí bezzubí. Súper na nás vyvíjal tlak a stihol sa do polčasu ešte raz presadiť. V druhej polovici sme chceli s výsledkom niečo urobiť a začali sme hrať aktívnejšie, avšak bez zakončenia a tak sme pykali po našich chybách. Onyx postupne navyšoval vedenie a my sme nakoniec prehrali 0:6.

Za pár minút nás čakala Svážná a keďže sa pohybuje v tabuľke tesne pred nami chceli sme získať body a napraviť si chuť s predchádzajúceho zápasu. Svážna až na pár hráčov nevyzerala "vo forme" a tak sme cítili šancu. Bohužiaľ už tradične vďaka našim zbytočným chybám sme v začiatku prehrávali 0:1. do konca druhého polčasu sme si vypracovali niekoľko šancí ale nepremenili žiadnu. Začiatok druhého polčasu nám avšak opäť nevyšiel. Po Zdenálovej pomalej nahrávke na Adama D sa súperov hráč sám na Martina nemýlil. Asi sme potrebovali studenú sprchu hneď od začiatku. Zvýšili sme aktivitu a zatlačili súpera ktorý sporadicky hrozil z brejkov. Podarilo sa nám znížiť keď po nahrávke Adama D strelou k tyči nedal gólmanovi šancu Žvachec. Druhý gól sa nám podarilo pridať o chvíľu po zahratí signálu z rohu a strele Jacka. Do konca zostávalo asi šesť minút a my sme verili, že zápas sa nám podarí otočiť. Súper už len bránil a my tlačili do plných. Bohužiaľ sa nám nepodarilo premeniť ani jednu zo sľubných šancí no a nakoniec sme mohli byť aj radi, že súper z brejku neskóroval.

Koniec jesennej časti pre Béčko bude náročný zápas nasledujúcu nedeľu s aktuálne vedúcimi Žabinštími Vlkmi. Dúfajme že jeseň dôstojne ukončíme a môžeme sa vrhnúť na záchranárske práce na jar.

04.12.2016 [Dafi]
Dnes večer jsme hráli zápas s tradičním rivalem Gladiators v jejich hale na Střední. Opět jsme měli problémy se sestavou, protože od 14 hrál B-tým dva zápasy v 1. třídě. Byly jsme rádi, že nakonec dorazili na zápas Adam D. a Žvachec místo Mlaďocha, který odřekl účast. V úvodu jsme chtěli hrát aktivně, ale zůstalo jen u chtění. První dvě varování byla pro nás nedostatečné, a tak se domácí ujali vedení 1:0. Když pak po chybě Iva využil samostatný nájezd soupeře k brance na 2:0, tak to s námi vypadalo bledě. Následoval time-out po kterém se náš výkon trochu zvedl. V poločase bylo skóre 2:0 pro domácí. O přestávce jsme se dohodli na změně taktiky, ale hned v úvodu jsme po další nedorazu v obraně inkasovali na 3:0. V tuto chvíli by si na nás asi nikdo nevsadil, protože domácím hodně narostlo sebevědomí. Vše změnila naše první branka, kterou vstřelil tečovanou střelou Segal (3:1). V tuto chvíli se sebevědomí domácí zhroutilo jako domeček z karet a my během chvíle vyrovnali po brankách Maďara a Honzy (3:3). Domácí sáhli v time-outu, ale ten měl přesně opačný efekt, když jsme přidali další dvě branky Maďara a Segala jsme vedli dokonce 5:3. Byly jsme na koni, ale sport je plný překvapení. Domácí snížili, když tečovaný nástřel na zadní dorazil útočník do prázdné branky (5:4). Vyrovnání přinesl přímý kop za faul nefaul necelé tři minuty před koncem. Ve zbytku zápasu se nic vážného neudálo a zápas skončil trochu divokou remízou 5:5.
26.11.2016 [Dafi]
Dnes nás čekal zápas se Sokolem Saňaři Sokolnice a my věděli, že je nutno bodovat. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale jako vždy s tragickou koncovkou. Přesto jsme se ujali vedení, když Honza dorazil Ivovu střelu (1:0). Další velké šance jsme nevyužili, a tak padla branka po nenápadné akci, která začala Mlaďochovou malou domů a Dafiho oblouček skončil k překvapení všech v brance (2:0). Pak jsme si ovšem vybrali slabší chvilku, což dostalo do hry soupeře, který nejdříve snížil na 2:1, když se Honzovi nepodařilo vypíchnout míč. Vyrovnání pak přinesl přímý kop (2:2). Do přestávky se už nic důležitého neudálo a my mohli o přestávce spřádat plány na druhý poločas. Jedna věc jsou plány a druhá skutečnost, a to zejména s naší produktivitou. Branek jsme mohli vstřelit několik, ale buď jsme netrefili branku, nebo míč skončil na brankové konstrukci. Změnu skóre, tak přinesl výhoz Dafiho na Honzu, který se prosadil střelou na přední tyč (3:2). Hosté se odhodlali cca 7 min. před koncem k power-play, kterou jsme mohli několikrát potrestat, ale to se povedlo jen jednou Segalovi (4:2). Přesto soupeř v power-play pokračoval a povedlo se mu necelé tři minuty před koncem snížit na 4:3. To však bylo vše, a my se po závěrečném klaksonu mohli radovat z výhry a tří důležitých bodů. Nyní se musíme soustředit na další zápas v neděli, kde nás čeká zápasový trojboj.