Důležité informace
Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Chlup. pozustali - 0:1, odehráno 08.12.2018 - detail.
13.12.2018 [Dafi]
Tak se nám pomalu futsalový rok 2018 chýlí ke konci. Do konce roku nás čeká ještě jeden trénink ve ST 19. 12. a rok 2019 zahájíme prvním tréninkem ve ST 9. 1. Kde zjistíme, kolik a kde jednotlivý hráči přibrali „svalové“ hmoty:) Neváhejte se psát do docházky, abychom mohli zkvalitnit souhru, fyzičku a další týmové činnosti před startem jarní části soutěže! SK Líšeň futsal Olééé
08.12.2018 [Dafi]
Dnes jsme odehráli se Chlup. pozůstalými zápas blbec a prohráli brankou s penalty po vypršení hrací doby. Ano, i tak lze zakončit podzimní část sezóny. Naše šance v prvním poločase jsme trestuhodně zahazovali, což je opravdu asi jediná stálice v našem výkonu. Ve druhém poločasu jsme mohli několikrát otevřít skóre, ale ne a ne trefit branku, a když už ano, tak míč skončil na tyči. Soupeř se dostával více a více do hry, možná i hlučné lavičce, se na něj usmálo štěstí v posledních sekundách. Rozhodčí viděli faul a následovala kromě penalty i druhá žlutá (= červená) pro Vojtu. Soupeř po uplynutí času penaltu proměnil a mohl se radovat ze tří bodů.
Nutno říci, že poslední zápas, tak nějak zapadl do průběhu celé podzimní části sezóny, kdy se pereme nejvíce sami se sebou. Nízká produktivita, pak přináší i nižší sebevědomí a následně větší množství zbytečných chyb, které soupeři dovedou potrestat. Co bude na jaře? To je opravdu ve hvězdách…….
05.12.2018 [Dafi]
(Vojta) Zklamaní jsme odcházeli z pátečního zápasu s favoritem Okresního přeboru Hauskrechtem. Ani ne tak z prohry, neboť vědomi si síly našeho soupeře a zároveň absence kohokoliv na naší straně, kdo by si dokázal stoupnout do branky, aniž by to působilo směšně, jsme byli na bodovou ztrátu víceméně připraveni. Nicméně způsob, jakým jsme k prohře 2:8 dospěli, byl tristní. Ustrašení na balónu, chaotičtí bez něj. Tohle určitě nebyl výkon, kterým bychom se chtěli prezentovat. Prohrát se dá i se zdviženou hlavou, ale to se nám bohužel nepovedlo. Navíc mi nikdo nevymluví, že Hauskrecht byl hratelný. Věřím, že s dobrým výkonem gólmana a sebevědomou hrou v poli bychom mohli najít způsob, jak překonat ne zrovna nepropustnou obranu domácích. Zkušeností pro takové zápasy máme dost a dost. Ale s tím, co jsme předvedli to bylo opravdu jen o skóre.
Google Kalendář SKL
Vojta: Stejně jako se na každou svini vaří voda, tak můžeme říct, že na každýho člena SKL se dostane s PIČÁKEM. Minulej týden došlo na Jacka, kterej bránil jak kretén. Včera raději nešel, jinak by určitě vyhrál zas. Ale takhle za největší idioty byli Michal s Martinem a Vojtou.
Nových za 24 hod: 0
Výsledky předchozí ankety
Jaké mám očekávaní od sezóny 2018/201?
nevím
9933%

jen samá pozitiva, protože budeme hrát o postup
9632%

přežít a hlavně si to užít
5318%

to ukáže čas
5117%

.::. (C) 2001 - 2018 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.208