Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Hombres B - 0:3, odehráno před 3 dny - detail.
26.09.2022 [Dafi]
(Ivo) Asociace si s rozlosováním zápasů hlavu nelámala. Rozpis kopíruje minulý rok a s kandidáty na postup se tedy střetneme hned v prvních zápasech. První soupeř nebyl nikdo jiný, než Hombres B, druhý tým minulého ročníku. Odhodlání i natěšení na zápas nechyběly. První poločas 0:0. Držení míče vyrovnané a tutová šance oboustranně žádná. Pozitivum vidím v dobré kombinaci ve středu hřiště, kdy jsme hráli pevný obranný blok a byli schopni podržet míč.
Druhý poločas a první střídání, hráč soupeře si posouvá míč kolem našeho levého bloku a i přesto, že byl v tísni, střílí křižnou střelou přesně k pravé tyči z pohledu gólmana, 0:1. Tlačíme se za vyrovnáním, kombinace se daří a šance se vytvářejí. Tady musím vyzdvihnout kvality gólmana soupeře, kdy i po dorážkách byl schopen reagovat a vytěsňoval vskutku mistrovsky. Držíme míč a soupeř hrozí z protiútoků. Při jednom protiútoku a závaru zvyšuje soupeř v desáté minutě na 0:2 po dvojí teči. Času je ještě dost a šancí taky, bohužel marnost v zakončení pokračuje. Hru otevíráme už moc a gól, který inkasujeme už je i morálně rozhodující, 0:3. V poslední minutě se ještě řítí Segal sám na gólmana a při povedené stahovačce na levou nohu mu míč při střele sjede a tím zápas končí. Rád bych poukázal na pravidlo, které si musíme pohlídat při zahrávání standartek, připravili jsme se tím o velkou šanci na korigování ještě v čase, kdy šel zápas zvrátit. Při zahrávání přímáků (volných kopech) se útočící hráč nemůže stavět do zdi soupeře! Musí být minimálně metr od ní a zeď tvoří minimálně dva hráči bránícího týmu. Výsledek zápasu by byl pro nezaujatého jistě překvapivý, ale kvalita a síla týmů je právě ve schopnosti šance proměnit a my to jistě také zlomíme.
Google Kalendář SKL
Vojta: Jak už to tak ve sportu chodí, ne vždy prohraje ten horší. Stejně tak to dopadlo na posledním trenále, kdy s obrovskou dávkou smůly prohrál soutěž o největšího smolíka dozadu Vojta. Na posledním místě však nezůstal sám a podpořil jej tam ještě i stejného skóre dosáhnuvší Michal. Ten tam ovšem narozdíl od Vojty skončil zaslouženě.