Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Sokol Sanari Sokolnice - 4:8, odehráno před 2 dny - detail.
Žádný zápas SK Líšeň B za poslední měsíc - detail.
17.02.2017 [Dafi]
Dnešní výjezd na křenovické kluziště se nevydařil:( Na klouzavém povrchu při 17 stupních jsme se nedostali do tempa a Sokolnicím de facto odevzdali zápas. Před zápasem jsme si řekli, co chceme hrát, ale z naší strany přišel přesný už po několikátý pravý opak. Propadávaní v obraně bylo na denním pořádku a soupeř nás tvrdě trestal. Když jsme snížili Segalem na 2:1, tak jsme hned vzápětí po další chybě inkasovali do minuty znovu. Zlom celého zápasu přišel v poslední minutě prvního poločasu, když se Ivovi podařilo snížit na 3:4 30 sekund před koncem, ale ještě vyrobili do poločasu hrubku a inkasovali na 5:3. Hned v úvodu druhého poločasu jsme přihráli domácím na 6:3 a bylo z naší strany po zápase. Domácí v pohodě navýšili skóre na 8:3 a za nás už ho jen kosmeticky upravil Segal na 4:8. Těžko se hledají slova a něco pozitivního. Je tedy otázka co do příštího „derby“ s Gladiátory změnit, abychom zlomili dění a vývoj v posledních zápasech. Všichni vyrobíme za zápas dvě nebo tři hrubky, což je voda na soupeřův mlýn, takže snad asi toto eliminovat a společně s kolektivním a komunikativním výkonem se odrazit za body. Dalším otazníkem pak bude zápasová sestava:(
15.02.2017 [Dafi]
Do Google kalendáře byly naeditovány termíny zápasů B-týmu. Jarní část B-tým zahajuje už v neděli 26. 2. 2017, takže si nezapomeňte do kalendářů naspat data, aby jste se mohli zápasů aktivně zúčastnit.