Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
Žádný zápas SK Líšeň A za poslední měsíc - detail.
SK Líšeň B : Tropicana - 10:2, SK Líšeň B : U Boba - 3:3, odehráno 12.06.2016 - detail.
20.06.2016 [Adam D]
Neskorý report z posledného kola Béčka.

V prvom zápase nás čakal tabuľkovo posledný súper. Zápas mal až na pár drobností priebeh, ktorý zodpovedal tomuto postaveniu. Skóre otvoril Ivo po individuálnej akcii. Hrali sme aktívne a počet strelených gólov sa navyšoval, keď druhý gól pridal Červ po nahrávke od Adama F., Pri treťom góle si úlohy vymenili. Potom Adam F a aj Červ pridali každý po góle (nahrávky Ivo). Súper, ktorý by mal zápas už najradšej za sebou, bol v prvom polčase bezzubý a v prípade náznakov šance zakročila obrana alebo chytajúci Zdenál. Skóre na 6:0 zvýšil Ivo, ktorému nahrával Rosťa. Polčasový výsledok upravil ešte Rosťa po nahrávke Adama D. Druhý polčas sme začali s tým, že musíme ušetriť sily na nasledujúci zápas. To však nezastavilo Adama F. aby po nahrávke zavŕšil svoj hattrick. šetrenie síl a asi aj zníženie koncentrácie malo za následok chyby pri bránení a tak sme dali šancu súperovi streliť prvý gól. V rozmedzí pár sekúnd však Ivo po nahrávke od Červa strelil svoj tretí gól a ostávala otázka, či sa nám podarí dať 10... Chyba v rozohrávke, kde Maďar nahral priamo na nohu súpera a ten sa nemýlil znamenala zníženie na 2:9. Vytúžený 10ty gól strelil po nahrávke Iva Kaba. Za zmienku ešte stojí famózny zákrok Zdenála kde pár sekúnd pred koncom vychytal situáciu dva na gólmana.

Po jednozápasovej pauze sme sezónu zakončili derby s tréningovým partnerom - mužstvom U Boba.

Očakávali sme oveľa ťažší zápas, čo sa aj naplnilo. Hralo sa vo väčšom tempe a s nasadením. V prvom polčase sme mali viacero šancí avšak žiadna sa neujala. Vďaka našim chybám a niekedy aj so šťastím sa so strelených gólov tešil súper. K otvoreniu skóre na 0:1 došlo po nedôraze Adama D., keď nefauloval unikajúceho hráča a ten nedal Zdenálovi šancu. Druhý gól sme inkasovali po nástrele pred bránu kde sa nešťastne Červ nemýlil a dal si vlastný gól. na polčasových 0:3 zvýšil súper veľmi jednoducho po našom nedôslednom bránení. Druhý polčas bol z našej strany úspešnejší.. Skóre na 1:3 znížil po samostatnej akcii Červ. Nasledovalo viacero šancí kde zvonili aj tyčky (Kaba, Červ). Na 2:3 po nahrávke Adama F. znižoval strelou z vápna Adam D. a črtala sa dráma s našou snahou o vylepšenie výsledku. Po faule na unikajúceho Adama F. dostal hráč súpera červenú kartu a nasledoval priamy kop. Keďže súper hral v oslabení nedokázal pokryť Maďara a ten sa po nahrávke Iva nemýlil a trafil prázdnu bránu - 3:3. Do konca zápasu sme si dokázali vypracovať niekoľko sľubných šancí no žiadna sa neujala. Snaha o výhru vytvárala možnosti aj pre protihráčov. Tí si asi nevšimli Zdenálov zákrok v predchádzajúcom zápase a tak ho pri prečíslení 2 na gólmana v závere zápasu opäť nechali vyniknúť.

17.06.2016 [Dafi]
Když se nikdo neodhodlal napsat komentář k předposlednímu dvoukolu B-týmu, tak mi nezbývá než na to vrhnout a vrátit se cca o tři týdny nazpět. V prvním zápase s Kalasarem jsme nezachytili začátek zápasu, což bylo asi tím, že úvodní výkon byl v 9.00, což je na některé moc brzo. Pokud se k tomu přidá trochu prohýřená sobotní noc, tak nebylo se čemu divit, že soupeř se ujal vedení 1:0. Inkasovaná branka nás probrala k trochu větší aktivitě a přicházeli i šance. Vyrovnání zajistil Maďar, když uklidil míč do branky po přihrávce Iva na zadní. Ke konci poločasu jsem i otočili skóre, když nepřímý kop za dvojí hraní brankaře sehráli brilantně Ivo s Maďare (Maďar posunul Ivovi a ten mu vrátil míč, který uklidil rozestoupivší zdí do branky). Ve druhém poločase jsme chtěli pojistit vedení, ale ani jednu šanci jsme nevyužili a vzhledem k tomu, že i soupeř nedokázal překonat Dafiho, skončilo utkání poločasovým výsledky 2:1. Po zápasové přestávce nás čekalo béčko Schalke posílené o hráče A-týmu. Dlouho se hrálo vyrovnané utkání, ale jak to tak chodí, soupeř trestá naše chyby a my prohrávali po jedné z nich 1:0, kdy útočníci nepřistoupili k hráči soupeře. Je to takový evergreen letošní sezóny. My chyby netrestáme a soupeř s velkou efektivitou ano! V poločase jsme si řekli pár slov a vrhli se do útoku. Vypracovali jsme si mnoho šancí, ale ne a ne nějakou proměnit. Zvýšená aktivit přinesla i naše fauly (bohužel polovinu zbytečných – útočných, což později rozhodlo). Vyrovnat se podařilo Rosťovi, který se pěkně otočil a nedal brankáři šanci. To bylo dvě minuty do konce a vše vypadalo na remízu. Bohužel v poslední minutě přišel pátý (někteří to ani nezaregistrovali, přes důrazné upozornění Dafiho) a půl minuty před koncem i šestý faul (7 metrů od branky). Soupeřův útočník touto skoro penaltou nepohrdl a rozhodl o naší porážce 1:2. Je škoda, že jsme se netaktickou hrou připravili i o ten jediný bod. V sezóně jsme takto ztratili několik utkání nejenom v béčku, ale i áčku. Máme tak na čem do další sezóny pracovat.
Dnes!
závěrečná - all SKL futsal a fanoušci :
16.00 (Mělčany) SKL futsal vs. 1.FC U Boba (zápas ve velkém fotbale) a následně navazuje zhodnocení sezóny na Chajdě. Podrobnosti budou upřesněny e-mail od Jacka a Dejva.
Dnes!
zhodnocení sezóny (závěrečná) :
Z technických důvodů se zhodnocení sezóny po zápase v Mělčanech přesouvá do restaurace Na hřišti!