Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
Žádný zápas SK Líšeň A za poslední měsíc - detail.
SK Líšeň B : Celeano - 4:0, SK Líšeň B : West Zab - 3:1, odehráno 18.09.2016 - detail.
21.09.2016 [Dafi]
Aktuálně došlo ke změně rozpisu A-týmu, který si prohodil pořadatelské zápasy s týmem Blanska. V listopadu tak odehrajeme tři domácí zápasy po sobě a na přelomu ledna a února 2017 tři zápasy venku. Změny provedeny v Google Kalendáři.
19.09.2016 [Dafi]
Je známo rozlosování A-týmu na sezónu 2016/2017 v KP JMK. Sledujte Google kalendář, a pak se nezapomeňte zapisovat v docházce:)
18.09.2016 [Dafi]
K dnešním zápasům jsme nastoupili se šesti hráči do pole a s odhodláním odnést si zápasů nějaký bod. V prvním zápase nás čekalo Celeano a hned v úvodní minutě jsme přežili velkou šanci soupeře. Toto varování bylo pro nás dostatečné. Soustředili jsme se na obranu a hráli na brejky, přesně podle toho co jsme si před zápasem řekli. Naše trpělivá hra v obraně se vyplatila a po výhozu Dafiho si Ivo pohrál se soupeřovým brankářem a my vedli 1:0. Soupeř už v prvním poločase několikrát přešel do power-play a podobném stylu hry pokračoval i ve druhém. Jednu takou power-play potrestal Dafi brankou přes celé hřiště. Když pak přidal Ivo třetí branku z přímého kopu (když postřelil nepochopitelně vyskočenou zeď) bylo o zápase rozhodnuto. Finální podobu výsledku Ivo (hattrick), který využil přihrávku od Máčky. Po krátké přestávce nás čekalo mužstvo West Žab, které do zápasu nastoupilo velmi aktivně a hned v prvních minutách jsme si připrali 2 fauly. Na štěstí jsme se do zápasu brzo dostali a otupili útočnou snahu soupeře. Přesto jsme v prvním poločase tahali za kratší provaz, ale naše bojovnost a nasazení slavila úspěch. Ve druhém poločase jsme čekali ještě větší snahu soupeře, což se také dostavilo. Jenže z první branky jsme se radovali my, když se tečovanou střelou prosadil Žvachec (1:0). Soupeř zareagoval power-play, kterou hned z kraje potrestal Ivo brankou přes celé hřiště (2:0). Když jsme pak zaskočili soupeře rychlou rozehrávkou, kterou zakončil brankou na 3:0 Maďar, chyběli do konce necelé tři minuty. Soupeři se nakonec podařilo snížit na 3:1 v pokračující power-play, ale to bylo vše. Před všemi hráči je nutno smeknou, protože se makalo, bojovalo a hlavně se dodržovali pokyny, které jsme si před zápasem řekli. Jen je nutno pokračovat v takových to výkonech i v dalších zápasech.