Důležité informace
Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : FK Orli Bučovice - 4:2, odehráno 15.10.2016 - detail.
SK Líšeň B : Troubsko B - 1:3, SK Líšeň B : Schalke - 2:8, odehráno 16.10.2016 - detail.
19.10.2016 [Saha]
v sobotu 22.10, po zápase Áčka u Švehlů budeme slavit narozky. Nebude objednaný žádný jídlo, prostě klasika - pivo a rum. Zvaní jsou všichni současní i bývalí hráči a fanoušci/fanynky.
Saha a Maďar
19.10.2016 [Dafi]
(Nesva) Tak klasicky se na 16.10. řešila sestava, nakonec musel nastoupit do brány Michal Jistota a do pole nastoupilo 5 techniků s brutální fyzičkou (Zdenál, Maďar, Žvachec, Kaba, Nesva). Průběh prvního poločasu se Schalke jakoby tomu odpovídal, na bránu sme vystřelili poprvé až v 19té minutě a poločas sme prohráli 0:4. Začátek druhé půle byl z říše snů, když si Zdenálovu nahrávku srazil do brány obránce a za minutu to bylo už 2:4, když Zdenálova žblabuňa skončila po teči opět v bráně. To soupeře dost znervóznělo, my začali hrát a dorazit ho mohla další tečovaná střela, která skončila na břevně. Naše probrání bohužel nemělo dlouhého trvání a inkasovali sme další 4 branky – většina z nich byla náhra na volného borca na zadní tyč a skórování do prázdné (dvě takové náhry sme si dorazili i sami). Konečné skóre 2:8 asi odpovídá průběhu, skoro sme si neškrtli. Posilněni přestávkovým dvoupivem (a dorazivším Honzou) sme vlítli na dalšího soupeře Troubsko B a hra byla úplně o něčem jiném, byly sme aktivnějším týmem a vytvářeli si šance. Bohužel po Zdenálově kličce jako první skóroval soupeř, my ale dokázali po Maďarově umístěné střele rychle odpovědět. Hra byla dále poměrně vyrovnaná, my bohužel vyrobili další dvě hrubice (opět Zdenda), které soupeř do přestávky potrestal. Druhý poločas jsme se snažili s výsledkem něco udělat, žádná ze šancí (ani skoro 10ti minutová hra v 5ti) se ale neujala a zápas skončil 1:3 – tady bychom si alespoň bod zasloužili, ale nebylo nám přáno.
17.10.2016 [Dafi]
Z odstupem více jak 14 dní musím napsat komentář k zápasů B-týmu s Moravany a Tempem (2. 10. 2016). Nutno říci, že i B-tým neustále řeší problém se sestavou, čímž se neliší od A-týmu. V prvním zápase s Moravany jsme prohrávali po 5 minutách 3:0. Prostě jsme vyrobili pro soupeře pět šancí během 5 minut a on se třikrát prosadil. Snad jako bychom byli ještě na tahu nočním Brnem, což rozmetala důrazná hra soupeře. Co naplat byla snaha ve zbytku zápasu s tímto něco udělat, když se k tomu přidala extrémně špatná koncovka, tak prvních pět minut rozhodlo o celém zápase. Ve druhém zápase s Tempo nás už bylo o jednoho méně (odjezd Adama F.), ale nasazením jsme si vyrobili šance, které kupodivu i skončili brankou. Nejdříve se prosadil Rosťa tvrdou střelou a pak Michal dorážkou na zadní. Další šance jsme nevyužili a tak, soupeř snížil tečovanou střelou na 2:1, což byl i výsledek poločasu. Do druhého poločasu jsme nastoupili už i bez zraněného Rosti se snahou ubránit vedení 2:1. Soupeř měl sice míč na kopačkách, ale jeho snaha byla hodně statická. Z našich brejků se nám jeden povedlo proměnit a my se mohli radovat z nedělních třech bodů.
15.10.2016 [Dafi]
Dnes nás potkala asi největší krize, co se týká tvorby sestavy a nakonec jsme se před zápasem díky zraněním a nemocem sešli v počtu 6+1 a ve druhém poločase dokonce v počtu 5+1. Přesto je nutno poděkovat Adamovi D. za to, že nás i přes ne dobrý zdravotní stav přišel podpořit v prvním poločase. Zápas začal velmi opatrně, zejména my věděli, že s hosty z Bučovic nemá smysl závodit. Jako první jsme se prosadili my, když Segalův nástřel tečoval šikovně patou Honza (1:0). Když pak Ivo hlavičkou využil výhoz Dafiho ke vstřelení branky na 2:0 vypadli bučovičtí Orli z role. Spíše se věnovali diskuzím s rozhodčími a snažili se nás rozhodit, což se jim nepovedlo. Přesto se jim povedlo snížit na 2:1 po zaběhnutí za obranu. Jenže než se stačil doradovat bylo skóre 3:1, když se prosadil Ivo. Bohužel další pojistku nepřidal po nájezdu na brankaře. Toho jsme mohli litovat, když se soupeři podařilo ještě do poločasu se štěstím snížit, když balón na třikrát tečovaný skončil v síti. Do druhého poločasu už nenastoupil Adam D., a tak to byl boj. Hosté nás sice tlačili, ale jejich statické pojetí nás nepřekvapilo, a pokud už se objevilo okénko, tak byl Dafi na místě. My vyráželi do protiútoků, ale ne a ne se brankově prosadit. V time-outu jsme si odpočinuli a řekli taktiku na posledních šest minut zápasu. Taktiku jsme splnili do písmene, když po akci Dafi – Segal uzavřel zápasový hattrick Ivo a my vedli 4:2, tak se nám „dýchalo“ lépe. Soupeř přešel do power-play, kterou jsme bránili velmi důsledně až na dvě nebo tři šance se soupeř k ničemu nedostal. Po závěrečném klaksonu jsme se tak mohli radovat z prvních bodů v nové sezóně. Zápas jasně ukázal, že nasazení a bojovnost může přinést body, a od toho se musíme odrazit do dalších zápasů.
07.10.2016 [Dafi]
Ani ve druhém kole Krajského přeboru JMK jsme si body nepřipsali, přičemž zápas s TJ Sokol Troubsko jsme začali velmi dobře. Po čtyřech minutách jsme vedli 3:0, když se střelecky prosadil Maďar dorážkou, Segal po rohu a Vojta. To co následovalo, však bylo naprosté nezvládnutí situacez naší strany (naivita nebo podcenění, to se těžko určuje). Soupeř nejdříve snížil na 1:3, pak na dvakrát na 2:3 a vyrovnání si zajistil se štěstím proměněnou penaltou. To však nebylo vše a dokonce jsme pět minut před koncem prvního poločasu prohrávali 3:4. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat Vojtou. O přestávce jsme si řekli, co chceme hrát a pokyny jsme dodržovali. Dodržování taktiky přineslo i branku Iva na 5:4, jenže naše radost z vedení neměla dlouhého trvání, protože i domácí odpověděli (5:5). Je škoda, že předtím jsme neproměnili šanci na odskočení na 6:4. Když už to vypadalo, že zápas skončí remízou, tak se štěstí překlopilo na futsalky domácích, kteří z přímého kopu prostřelili hladovou zeď (Vojta). Ve zbývajících třech minutách jsme se vyrovnání nedočkali, ani se hrou v power-play a prohráli 5:6. Nezbývá nám, než bojovat dále ještě s větším nasazením a věřit, že v dalším kole už nějaké body uhrajeme a třeba se nám do sestavy vrátí aspoň někdo ze zraněných hráčů.
Google Kalendář SKL
Dafi: Gratuluji béčku k nedělním 4 bodům! Dobře odvedená práce!
Nových za 24 hod: 0
Výsledky předchozí ankety
Jak hodnotíš sezónu 2015/2016 z pohledu hráče/fanouška?
bylo to špatný, ale chvíle mi se na to dalo koukat
8122%

tragédie
7521%

líšeňský standard
6418%

dobrý, ale mohlo to být lepší
5415%

super sezóna
4613%

výkonostní houpačka
4312%

.::. (C) 2001 - 2016 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.195