Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Panama Boys Brno - 7:2, odehráno před 4 dny - detail.
Žádný zápas SK Líšeň B za poslední měsíc - detail.
14.01.2017 [Dafi]
V pátek večer nás čekala premiéra v tuřanské hala, kde hraje své domácí zápasy Panama. Do posledního dne jsme řešili problémy se sestavou, ale nakonec jsme měli do pole více, či méně osm připravených (zdravých) hráčů. Premiéru v této sezóně v kraji si připsal Kaba a nevedl si vůbec špatně. Od úvodu jsme chtěli hrát aktivně, ale první minuty jsme se spíše sžívali s halou. Obrat přinesl přímý kop v 7. Minutě, když Vojta napálil míč a ten se přes Honzu dostal k Maďarovi, který otevřel skóre (1:0). Domácí se snažili vyrovnat, ale ani jednu z šancí neproměnily. Následně přišla nejkrásnější akce zápasu (z mého pohledu i dosavadní sezóny). Segal poslal oblouček k lajně na Červa, který ještě ve vzduchu patou nahrál Jackovi, který z voleje rozvlnil síť (2:0), přičemž míč se dotknul země až v brance domácích. Domácím snahu nebylo možné upřít, dokonce jednou i vstřelili branku, ale ta nebyla uznána, protože dorážka byla až po hvizdu rozhodčího, který odpískal předchozí faul. Definitivně uzavřel skóre prvního poločasu ve 20 min. Ivo, kterého střela z dálky zapadla k tyči. O poločase zazněli jasné pokyny, a to hrát stále aktivně, jenže už po několikáté jsme byli pasivnější a přišel trest ve snížení na 3:1 (22 min.). To jako by nás probralo a do minuty už jsme vedli zase o tři branky, když se po signálu z rohu prosadil Vojta (4:1). Pak jsme nevyužili další šance, které domácí opět potrestali snížením v 27 min. na 4:2. Definitivní rozhodnutí přišlo ve 35 min., kdy Vojta svojí brankou na 5:2 otupil snahu domácích se zápasem něco udělat. Zejména, když se za minutu prosadil po druhé i Ivo (6:2). Pak už to bylo o tom, jestli Vojta nebo Ivo vstřelí ještě hattrick (asi nejblíže byl Vojta). Definitivní podobu skóre zápasu dal dvě minuty před koncem Honza (7:2), který si však připsal zbytečnou žlutou kartu (v sezóně čtvrtou = stop na příští zápas). Po zápase jsem se tak mohli radovat s první výhry v roce 2017. Nyní se už musíme připravit na zápas s TJ Agrotec Hustopeče, který odehrajeme doma mimořádně v pátek večer.
07.01.2017 [Dafi]
Dnešní domácí zápas s Tomsnem se nám vůbec nevydařil. S výkonem snad můžeme být spokojeni jen v prvním poločase. Ujali jsme se sice vedení 1: 0 (Vojta), ale pak jsme soupeře dostali do hry naší klasikou, tzn. namazáním soupeře do přečíslení (1:1). O přestávce jsme si řekli, co chceme hrát, ale opak byl pravdou. Naprostá nekoncentrovanost v prvních minutách nás stála zápas. Soupeř odskočil do vedení 4:1, což byla voda na jeho mlýn. Když Vojta snížil na 4:2, tak jsme opět propadli, což soupeř potrestal dalšími brankami. Vojta sice snížil na 3:6 a dovršil hattrick, ale to byla opravdu labutí píseň z naší strany. Finální výsledek 4:8 je celkem krutý, protože my nejsme schopni naše šance proměňovat, a naopak šance pro soupeře vyrábíme. Na tento zápas bude nutné co nejdříve zapomenout a soustředit se na další zápasy. Už v pátek nás čeká další zápas s Panamou.