Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
Žádný zápas SK Líšeň A za poslední měsíc - detail.
SK Líšeň B : Celtic - 4:1, SK Líšeň B : Across - 2:1, odehráno před 2 dny - detail.
22.05.2017 [Adam D]
Líšenské Tiki-taka !

Prvým nedeľným zápasom bolo tradičné derby s Celticom, ktorý je v tejto sezóne vo vrchnej polovici tabuľky. Problémy so zostavou sa nakoniec podarilo vyriešiť a s počtom 7+1 sme sa vydali zbierať body.

Prvý roh, dvojka, dvakrát strela Adam D. do obráncu, protiútok a prehrávame 0:1 .. Takto sme si to nepredstavovali. Gól nás však nakopol, po nahrávke Ivoša na Mlaďocha sme dorovnali. Celtic skúsil hrať powerplay avšak Dafi zachytil strelu a cez celé ihrisko zvýšil na 2:1. Od tejto chvíle sme boli lepším mužstvom na ihrisku. Po polčase sme sa stále snažili nerobiť chyby a niečo vyprodukovať, čo sa nám aj podarilo. Vďaka žalostnej koncovke sme nevyhrávali 8:1 keď sa nám nepodarilo premeniť 100% šance ... Našťastie sa Ivošovi podarilo dvakrát presadiť po nahrávkach od Rosťa a Zdenála a tak sme sa už moc netrápili. 4:1

Druhý zápas s Acrossom nasledoval s minimálnou prestávkou. Únava sa trošku podpísala na našom výkone. Súper nás však nechal hrať a až na pár momentov sa nedostával do šancí. Po rýchlejšej kombinačnej akcii Maďar - Adam D. - Mlaďoch sme sa tešili z vedúceho gólu a polčasového skóre 1:0. Nápor súpera pokračoval a tak sme sa dočkali ďalšej powerplay. Dafi dostal niekoľko šancí na vyskúšanie a vylepšenie svojej mušky. Asi na tretí krát to vyšlo - tyčka - brvno- tyčka gól 2:0 ! Bohužiaľ sa onedlho Acrossu podarilo znížiť po našej zlej rozohrávke. Od tohto moment súper hral takmer stále powerplay a nám sa ju podarilo ako tak brániť a vybojovať ďalšie body.

Béčko, ktoré sa výsledkovo trápia a bojuje o záchranu, tak zaknihovalo po dlhej dobe 6 bodový víkend. Kto nás zastaví ? Nasledujúce kolo sa o to pokúsi Nasan B a Gloria ...